Niezbędne informacje dotyczące Poznania i okolic

Osiedle Aleja Lawendowa – jakie są ceny mieszkań? Przeglądamy ofertę developera.

Posted by on sie 22, 2019 in Budownictwo Poznańskie |

Osiedle Aleja Lawendowa  – jakie są ceny mieszkań? Przeglądamy ofertę developera.

Własny dom to wolność – i to właśnie dlatego tak wiele osób decyduje się kupić własne cztery kąty. We własnym domu można zrobić wszystko – pomalować ściany na taki kolor, jaki się chce, wstawić dowolne meble, a nawet wszystko całkowicie przeorganizować. Wiele osób oprócz o domu, marzy także o ogrodzie, w którym mogliby hodować przepiękne kwiaty czy inną roślinność. Takie marzenia jednak nieco kosztują – zwłaszcza, jeżeli chce się je spełnić, mieszkając w duży mieście, gdzie ceny domów i mieszkań potrafią być naprawdę wysokie. A co, jeżeli mieszkania lub domy znajdują się pod dużym miastem, w mniejszej miejscowości?

Takie mniejsze miejscowości mogą być przecież równie komfortowe, jak duże miasta takie, jak Wrocław. Przede wszystkim może się w nich znajdować najpotrzebniejsza infrastruktura taka, jak szkoły, sklepy, kliniki lekarskie czy kliniki weterynaryjne. Na co dzień nie trzeba zatem dojeżdżać do dużych miast by móc załatwić wszystkie swoje potrzeby. W mniejszych miejscowościach jest także spokojniej, ponieważ żyje w nich mniej ludzi. Jeżeli więc szukasz komfortowego miejsca, gdzie mógłbyś odpoczywać po pracy, to warto jest szukać po mniejszych miejscowościach właśnie. Doskonałym przykładem takiej miejscowości jest Kiełczów, znajdujący się pod Wrocławiem. Jest to miejsce schludne i bardzo wygodne do mieszkania.

Jakie są ceny mieszkań na osiedlu Aleja Lawendowa?

Jeżeli zastanawiasz się, jakie są ceny mieszkań na osiedlu Aleja Lawendowa, to pierwsze co musisz wiedzieć, to fakt, że mieszkania te mają różne metraże – jedne są mniejsze, inne nieco większe. Niektóre mieszkania mają także dostęp do niewielkiego ogródka, w którym można hodować różne kwiaty czy rośliny. Inne mieszkania z kolei mają dostęp do balkonów. I tak, te wszystkie czynniki wpływają na cenę poszczególnych loków. Ale warto w końcu przejść do konkretów. Ile kosztują mieszkania na osiedlu Aleja Lawendowa? Ceny zaczynają się od 299 tysięcy złotych i rosną aż do 449 tysięcy złotych. Oczywiście można znaleźć także mieszkania pomiędzy tymi kwotami. Na Alei Lawendowej można znaleźć mieszkania za 355 tysięcy złotych czy też za 419 czy za 429 tysięcy złotych. Jak więc widać, rozpiętość jest dość duża, a więc każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

Warto też wspomnieć, że mieszkania o których mowa, to mieszkania które znajdują się w domach szeregowych – a więc okolica w której się znajdują jest bardzo spokojna i schludna. W tej samej okolicy znajdują się jednak wszystkie najpotrzebniejsze miejsca, takie jak szkoła, weterynarz, sklep czy lekarz. Dzięki temu, każda osoba która zakupi mieszkanie w tym miejscu będzie miała wszędzie blisko.

Czy warto inwestować w mieszkania na osiedlu Aleja Lawendowa?

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, aby kupić swoje własne mieszkanie, to Aleja Lawendowa znajdująca się w miejscowości Kiełczów, pod Wrocławiem będzie dla ciebie bardzo dobrym wyborem z wielu względów. Komfort mieszkania w schludnym i cichym miejscu o nowoczesnej estetyce jest nie do zastąpienia. Jednak, sam Kiełczów jest bardzo blisko większego miasta, jakim jest Wrocław, nie będzie więc żadnego problemu by nawet codziennie dojeżdżać do pracy właśnie tam. Jeżeli szukasz czegoś idealnie wyważonego to warto inwestować w mieszkania na osiedlu Aleja Lawendowa.